tel.+372 5840 2995

Esileht

OÜ Benisso – kiiresti arenev firma, mis tugineb täielikult Eesti kapitalile. Firma tegutseb 2007. aastast alates, põhitegevusalaks on kinnisvara hooldusega seotud ehitus- ja remonditööd.

Firma hooldab korrusmaju ja eramuid, samuti äriettevõtete kinnisvara.

Meie eesmärk – pakkuda oma partneritele kinnisvara hooldamise ja juhtimise valdkonnas paindlike hindadega kvaliteetseid ja usaldusväärseid teenuseid. Eelkõige oleme me orienteeritud vastastikusele usaldusele, üksteise mõistmisele ja kliendisõbralikkusele. OÜ Benisso pakub koostööd nii neile, kes on valmis usaldama meie firmale oma kinnisvara täishoolduse, kui ka neile, kes soovivad saada ainult teatud üksikuid teenuseid.

Tegutsemine kinnisvara hooldus- ja teenindusvaldkonnas on andnud meie firmale rikkaliku kogemuse, tänu millele saame rahuldada kõige erinevamaid soove selles valdkonnas. OÜ Benisso jaoks on kõik kliendid tähtsad. Me teostame töid firmadele, korteriühistutele ja eraisikutele. Meie tugevateks külgedeks on kvaliteet, kiirus, põhjalikkus, tähtaegadest kinni pidamine, efektiivne koostöö ja professionaalsed töötajad.

Meie eelised teie partnerina:

Me ei ole vahendajad – me osutame kõiki teenuseid ise!

Ehitame ning remondime vee-, kanalisatsiooni- ja küttesüsteeme.

Paigaldame veemõõtjaid ja korraldame nende kontrollimist või väljavahetamist.

Meie spetsialistid kasutavad oma töös sertifitseeritud detaile ja materjale.

Me oleme – usaldusväärseks partneriks paljudele korteriühistutele.

Me loome iga kliendiga usalduslikud suhted, mis võimaldavad meil töötada efektiivsemalt ja tagavad tellija ootustele vastava tulemuse.

Meie töötajate professionaalsus ja soov just meie firmas töötada on aidanud muuta meie ettevõtte ehitusturu täisväärtuslikuks liikmeks.

Tagame enda poolt kvaliteetse koostöö ja taskukohased hinnad.

Meie sait aitab teil meie ettevõtte eeliste ja võimaluste ning samuti pakutavate teenustega põhjalikumalt tutvuda.